Brunei Darussalam

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Brunei Darussalam

Şu bölgede satılık emlak: Brunei Sultanlığı

Resmi olarak Nagara Brunei Sultanlığı olarak anılan Brunei veya Brunei Sultanlığı, Borneo adasında bulunan ve iki bölüme ayrılmış küçük bir ülkedir. Malezya ile sınır komşusudur ve Güney Çin Denizi'ne bakmaktadır. Büyük biyolojik çeşitlilik ile korunan rezervlerin bir parçası olan plajları ve tropikal ormanları ile ünlüdür. Başkent Bandar Seri Begawan, 29 altın kubbesi ile Jame'Asr Hassanil Bolkiah'ın görkemli camisine ev sahipliği yapıyor. Başkentin muhteşem sarayı Istana Nurul Iman, bugünkü Brunei sultanının ikametgahıdır. Güney Çin Denizi'ne bakan sahil hariç, Malezya'yı tamamen sınırlar.

Para Otoritesi Brunei Darüsselam (AMBD) tarafından yayınlanan fiyat endeksine göre Brunei'de satılık mülklerin ortalama satın alma fiyatı yıllık% 11 düştü.

Merkez bankası bugün, emlak piyasasının koşullarını değerlendiren ve dört bölgedeki konut mülklerinin ortalama fiyatındaki değişiklikleri izleyen ilk konut emlak fiyat endeksini (RPPI) yayınladı.

AMBD, Brunei'de satılık emlak fiyat endeksinin Brunei'deki ev sahipliğinin satın alınabilirliğini ölçeceğini ve aynı zamanda ekonomik büyüme ve finansal istikrarın makroekonomik bir göstergesi olabileceğini iddia etti.

Brunei'de satılık emlak işlemlerinin çoğu tek aileli evler (% 51), ardından teras evleri (% 22), teraslı evler (% 16), daireler (% 7) ve arazi (% 4).

Geçen yıl Brunei Darussalam Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma, aile ilişkilerinin ve toplu konut politikalarının Brunei'de satılık mülk satın alma modellerini önemli ölçüde etkilediğini buldu.

Brunei, vatandaşlar için büyük bir toplu konut teklifinin varlığı nedeniyle benzersiz bir emlak piyasasına sahiptir.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 3313

Satilik 2 Yatak Odası, Brunei Darussalam, Bandar Seri Begawan, Bandar Seri Begawan, center

19,345,764.00TRY
Satilik
2 Yatak Odası

100 m²
Lilium Garden ligger sentralt ve fredelig boligområde, kun femten minutters spasertur fra Taraflar Sandstrender. 7 İngiliz anahtarı ve daha fazlası iç...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB